Spotkania są otwarte dla wszystkich, niezależnie czy ma się doświadczenie w malowaniu, oferując w zamian nieskończoną radość i satysfakcję z tworzenia. W spotkaniach organizowanych dla dzieci mogą uczestniczyć dzieci od 8 lat. Średnio nasze warsztaty trwają około 3 godzin. Artysta-malarz od początku krok po kroku będzie malował swój obraz jako wzór. Każdy uczestnik wzoruje się na obrazie artysty-malarza, przelewając swoją ekspresję na obraz, który mimo tego samego wzoru, będzie zawierał oryginalne szczegóły. Dowiesz się jakie zestawy barw warto używać oraz co z tą farbą i pędzlem zrobić by na końcu był niezwykły efekt w postaci pięknego obrazu, które uczestnicy zabierają ze sobą.

Chętnych możemy poczęstować winem, które pomoże się zrelaksować, odstresować, zebrać myśli, oderwać się od kłopotów dnia codziennego i wprowadzić w artystyczny nastrój spotkania. Jednorazowe fartuszki foliowe, wszystkie materiały oraz pędzle zawierają się w cenie warsztatu. W naszym sklepie można zakupić trwały fartuszek materiałowy z naszym logo, który zdecydowanie polecamy uczestnikom biorącym udział w kolejnych warsztatach.

Możemy zorganizować warsztaty w miejscu które zaproponujesz! Chcesz sprawić bliskim świetny prezent? Zamów im voucher podarunkowy na spotkanie malarskie!

Zainteresowanym oferujemy także warsztaty prywatne, idealne na różne okazje m.in. urodziny, imprezy firmowe, wieczory panieńskie i inne.

5/5

Natalia N.

Genialnie zorganizowane wyjątkowe wydarzenie!

5/5

Jakub F.

Świetna Impreza i ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu.

5/5

Julia S.

Jestem zachwycona, super zabawa, gorąco polecam.

5/5

Oliwia G.

Dobra organizacja, pyszne wino, znakomita atmosfera, polecam jak najbardziej

5/5

Kaśka M.

Było fantastycznie, wyjątkowa atmosfera, cudowne wspomnienia!

5/5

Amelia

Polecam serdecznie każdemu, nawet osobie która nigdy nie malowała, rewelacja!

Wyjątkowość warsztatów malarskich – poza arcydziełami, które na nich powstają – polega na tym, że są one okazją do aktywnego spędzenia wolnego czasu w sposób kreatywny i oryginalny, poprawiające nastrój dla każdego, rodziny, przyjaciół, współpracowników i sąsiadów. Niezależnie od tego, czy obchodzisz urodziny, wieczór panieński, czy jest zwykła sobota. Nie ma nic lepszego niż zakasanie rękawów i działanie – nauka nowej umiejętności przy popijaniu ulubionego trunku.

Wino, którym możemy was poczęstować, pozwoli na głęboki relaks, swobodne przepływanie myśli, dzięki niemu łatwiej oderwiecie się od kłopotów dnia codziennego i wprowadzicie się w artystyczny nastrój, który pomoże wam w wykreowaniu niesamowitej wizji obrazu.

Malowanie wpływa na zmniejszenie poziomu stresu, może mieć na nas niesamowity wpływ poprzez odnalezienie sposobu wyrażania siebie, zapewnia też wzrost samooceny, sprzyja zwiększeniu produktywności oraz kreatywności, uczy nieszablonowego myślenia lub zwyczajnie bardziej otwartego myślenia. Nie musisz się martwić o brak wcześniejszego doświadczenia, będziesz prowadzony/a krok po kroku przez naszego artystę-malarza, aż komplet plamek i linii zamieni się w coś pięknego – arcydzieło, gotowe do zabrania do domu, aby ozdobić ściany twojego biura, salonu, czy jadalni.

Możemy zorganizować warsztaty w miejscu które zaproponujesz!