Imprezy

dla osób dorosłych oraz dzieci

Imprezy prywatne

dla osób dorosłych oraz dzieci

Organizujemy warsztaty na:

  • Urodziny – świętowanie urodzin pozwala nam wyrazić radość i miłość, które czujemy. Z nami ten dzień stanie się nie tylko wyjątkowym wspomnieniem, będzie to też stworzenie świetnej pamiątki w postaci własnego arcydzieła, bez stresu i w spokoju, krok po kroku, namalujesz twój oryginalny obraz, który możesz zawiesić w swoim domu.
  • Imprezy firmowe – wspólne wyrażanie siebie w sztuce i do tego przy lampce dobrego alkoholu to świetny sposób na integrację firmy i dobry odpoczynek, sprzyja zwiększeniu produktywności i kreatywności, uczy nieszablonowego myślenia lub zwyczajnie bardziej otwartego myślenia. Swoje arcydzieło można zawiesić później w biurze, które będzie przypominać o tym ciekawym doświadczeniu i artystycznej zabawie.
  • Wieczory panieńskie – to moment na odpoczynek, rozluźnienie, odrzucenie otaczających problemów. Rysunek nie musi być ambitny – jeśli chcesz wymyślić coś śmiesznego lub emocjonalnie odreagować po ciężkim tygodniu w pracy – dostosujemy się do Ciebie. Nie rysowałaś jeszcze nigdy w życiu? To bardzo dobrze, czy wieczór panieński nie powinien być czasem spędzonym całkiem inaczej niż zawsze?
  • Inne imprezy – niezależnie jakie wydarzenie planujesz – jeśli chcesz spróbować czegoś nowego w swoim życiu, wyrwać się z rutyny, przeżyć wspaniały dzień, pełen spokoju, będąc wsłuchanym jedynie w głęboką ciszę, by odnaleźć samego siebie albo wręcz przeciwnie, odpoczywać, malując przy lampce wina i dobrej muzyce – to nasze warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Oferujemy możliwość wybrania malowanego obrazu z naszej szerokiej oferty. Jeśli chcesz możesz nam zaproponować propozycję własnego obrazu, który zatwierdzimy po konsultacji z artystą.

Chcesz się zapisać? Zadzwoń do nas lub napisz maila.